Система Orphus
Терорист Моторола

«З`явилася двохсота модель мотроли», —


  • так цинічно жартують в українських спільнотах соціальних мереж про загибель російського терориста Павлова Арсенія на прізвисько Моторола. За що його ненавидить кожен український солдат та чим він послужився країні агресору спробуємо розглянути в матеріалі.
    Про його життя мало що відомо до війни Росії за українську територію. Брав участь у Другій Чеченській війні, де відстоював інтереси прямого «роботодавця» Путіна. Прізвизько отримав за службу зв`язківцем в армії. Судячи з того, що на кителі терориста присутні медалі «За повернення Криму» та «За захист Криму», його участь у анексії українських територій не обмежувалася бойовими діями на Донбасі. З вересня 2014 року бойовики Мотороли брали участь у штурмі Донецького аеропорту, проте діяли вкрай неефективно та раз-пораз зазнавали значних втрат. На початку жовтня з’явилася інформація, що бойовики «Спарти» залили у катакомби під аеропортом гас та підпалили їх, чим спричинили значні втрати серед українськіх військовиків. Сльози матерів, обездолених жінок та осиротілих діток без вагань можна класти на плечі бойовика.
    Загинув 16 жовтня 2016 року внаслідок замаху — у ліфті будинку, девін мешкав у Донецьку, спрацював саморобний вибуховий пристрій.
    Людина все життя жила сиротою. Хіба не через відсутність материнської та батьківської любові виростають настільки криваві злочинці?Терорист Моторола
    Журналістська етика забороняє робити подібні висновки, проте, можливо, поговірка «собаці собача смерть» про нього?

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели