Система Orphus

Зв’язок наших пальців з контролем емоцій

 

Акупресура — дуже древній метод. Багато хто знає, що існують точки, розташовані на долонях і п’ятах, які відповідають за різні органи і самопочуття. Але є ще дещо, що дуже потрібно знати нам, якщо ми хочемо контролювати свої емоції. Ця стародавня японська техніка відмінно допомагає впоратися з тривогами і депресією.

Дана техніка впринципі  дуже проста, завдяки її простоті нею можна користуватися навіть на нараді та на ораторському подіумі, а головне що  нікому не прийде в голову, що ви щойно в присутності інших людей здійснили маніпуляції для того, щоб, наприклад, перестати нервувати!

 Дж.: http://lady21vek

 

 

Даний метод досліджений та визнаний високоефективним засобом серед медичних спеціалістов, які відзначають, що дана техніка добре допомагає впоратися з такими непростими явищами, як симптоми гніву, вразливості, депресії, стресу, брак часу, і навіть зниження больового синдрому в м’язах, а також безсоння і головного болю. 
Навіть маленькі діти знають дані способи, оскільки вони самостійно заспокоюються — посмоктуючи пальці. З цього випливає, що ми несвідомо схрещуємо пальці, якщо замикаємось і нервуємо, а також ми не надаємо значення тому, чому так робимо. Насправді ці дії стимулюють енергетичні меридіани, які відіграють важливу роль в акупресурі.

Отже, потрібно потерти пальці на обох руках досить інтенсивно, масажуючи фаланги протягом 2-5 хвилин. Потім необхідно обхопити палець так, щоб відчути в ньому пульсацію — якщо відразу відчувається пульс, утримуйте палець, доти доки пульс не сповільниться. Залежно від того, на що потрібно впливати, необхідно обрати потрібні пальці:

  1. Великий палець — це занепокоєння, яке ми відчуваємо в новій обстановці (саме йому діти приділяють підвищену цікавість, коли турбуються). Якщо ви помассажуєте великий палець — це допоможе розслабитися, абстрагуватися від турбот, заспокоїтися, поліпшити самооцінку та краще висипатися.
  2. Вказівний палець — це страхи, аж до фобій. Якщо боїтеся, відчуваєте панічний жах, розітріть вказівні пальці на руках. Життєвий тонус і сила волі, здатність контролювати і вдосконалювати свій внутрішній стрижень, перемагати страхи і боротися зі слабкостями — це все позитивні зміни, яких можна досягти за допомогою масажу вказівного пальця.
  3. Середній палець — до речі, легко можна здогадатися, за що відповідає він. Звичайно, це гнів! Стреси, злість, справедливий гнів — руйнівні емоції для організму. Вони змушують серце працювати в зверхрежимі, судини — з перевантаженнями і часті головні болі — закономірний наслідок, якщо цей стан буває частим. Масаж середнього пальця нормалізує дані прояви.
  4. Безіменний палець — це печаль, депресія, і якщо ви відчуваєте смуток, варто приділити увагу безіменному пальцю. Психологічно буде легше подолати бар’єри та сприймати речі в більш світлих тонах і протистояти проблемам. Якщо ж взяти за практику масаж безіменного пальця, то життя легко стане якісним та зовсім іншим.
  5. Мізинець відповідає за самооцінку. Невпевненість, сумніви, дискомфорт — необхідно потерти, або помасажувати пальчик та подолати дані відчуття буде значно легше! Кровотік, що поліпшується з масажем мізинця, сприяє роботі мозку- розум проясниться, з’явиться готовність брати активну участь в справах, і, як наслідок, ви кожен може стати більш продуктивним.

Масаж долоні як завершення процедура Джин Шини Джитсу (так називається ця техніка акупунктури) — вивільняє позитивна енергія. Тому ми несвідомо потираємо долоні, якщо «справа зійшлася» і радісно передчуваєте успіх. Це теж точка гармонізації, тому масаж долонь забезпечить позитивне мислення і зробить життя більш впорядкованим.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *