Система Orphus
Ремонт дорог в Подгородном

Звітування Підгородненського міського голови: ремонт доріг

Питання ремонту доріг одне з важливих у м. Підгородному. Ні для кого не секрет, як страждають мешканці міста, намагаючись дістатися потрібного пункту назначення, при цьому ще й залишитися без пошкоджень, як транспорту, так й себе. Ось які роботи були проведені у цій сфері владою міськради Підгородного.

«Виконані та постійно продовжуються роботи з поточного та капітального ремонту доріг територіальної громади. За рахунок коштів бюджету всіх рівнів відремонтовано 42 дороги  на суму 2 млн 230 тис. 600 грн, у тому числі за рахунок  коштів місцевого бюджету витрачено 794 тис. 700 грн.

Розроблена проектно-кошторисна документація на виконання робіт із  капітального ремонту доріг: вул. Нагорна – на суму  983,9 тис. грн, пров. ІІ Мостовий – 828,8 тис. грн, пров. Залізничний –865,8 тис. грн, доріжки через кладовище по вул. Комсомольській – 140,5 тис. грн. Проведена експертиза документації на проведення капітальних робіт по зазначеним об’єктам та отримано декларації на початок робіт від відповідного дозвільного центру

24 липня 2015  року сесією міської ради виділено коштів на ремонт доріг  2 млн 994 тис. 600 грн, у тому числі: на капітальний ремонт – 1млн 694 тис. 600 грн, на поточний – 1млн 300 тис. грн.

Для забезпечення безпеки дорожнього та пішоходного руху в місцях  розташування дошкільних  навчальних закладів та шкіл    поновлена горизонтальна дорожня розмітка та встановлені  дорожні знаки  на суму 4,8 тис. грн.

 За рахунок коштів  бюджету всіх рівнів для змістовного відпочинку дітей та молоді, облаштовано та  впорядковано  4 дитячих спортивно-ігрових  майданчики.»

Нагадаємо, 31 липня на сайті міської ради Підгородного був опублікований звіт від голови Дудки Петра Федоровича.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели