Система Orphus
Проекты Подгородного

Звіт міського голови Підгородного: грантова діяльність

Продовжуємо знайомлення зі звітом міського голови м. Підгородного, який був викладений 31 липня на сайті Підгородненської міської ради.

На разі питання про громадську діяльність як міста, так й самої міської ради.

Участь у конкурсах та грандах

«Міська рада вже 3 рази брала участь у районному конкурсі проектів та програм розвитку місцевого самоврядування і тричі була визнана переможцем, що дало можливість залучити для втілення цих проектів додатково 60 тис. грн. із районного бюджету.

Зокрема, проект «Толока в Підгородному» мав на меті об’єднання багатьох ініціативних груп нашого міста спільною метою – наведення чистоти у рідному краю.

Проект «Створення інформаційного порталу міста» сприяв інформуванню громади про важливі події нашого життя, забезпечив відкритість дій влади.

Проект «Підгородне ТБ» вчить співгромадян не перекручувати факти та не апелювати неперевіреною інформацією.

На даний час ведеться активна участь в проекті «Розбудова партнерства для зменшення наслідків конфлікту у Дніпропетровському регіоні», який реалізується за фінансової підтримки Агентсва США з міжнародного розвитку (USAID). Метою проекту є посилення спроможності місцевих громад, районних та міських органів влади та внутрішньо переміщеної особи (ВПО) у розбудові конструктивних відносин для сприяння згуртованості громади та зменшення напруги через підтримку інтеграції ВПО у Дніпропетровській області.

Також ми брали участь у проекті створення Ресурсного центру сприяння розвитку місцевої демократії в Дніпропетровській області, який створений на базі Центру підтримки громадських і культурних ініціатив «Тамариск» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Для активізації населення міська рада проводить різні тренінги та семінари. З цією метою створений Центр підтримки сім’ї, котрий виконує також функцію тренінгового центру.

Директор будинку культури Віталій Моргун пройшов навчання в рамках IV Школи позитивних змін за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. Після навчання він проводить на території  міської ради тренінги з питань розвитку громади, комунікації в громаді та розробки проектів для місцевих активістів. Результатом цих тренінгів є подання від ініціативних груп територіальної громади документів на створення громадських організацій.  Представники міської ради допомогли підготувати проектні заявки до участі в конкурсі проектних пропозицій на отримання гранту для підтримки впровадження демократичних змін на місцевому рівні у Дніпропетровській області. Конкурс проводиться в межах проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив» за фінансової підтримки Європейської Комісії в Україні. Від  територіальної громади було подано три проекти, з яких вже підтримано два: «Налагодження порозуміння в громадах Дніпропетровського району» та «Школа анімації – територія об’єднання».»

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели