Система Orphus

Звернення Української Православної церкви до Президента

Фото з відкритих джерел Звернення Української Православної церкви до Презадента

Фото з відкритих джерел

В зв’язку з кризовою ситуацією в Україні Священний Синод Української Православної Церкви звернувся з документом до Петра Порошенка.

В документі йдеться, що: «сьогодні в результаті бойових дій знищено 9 храмів Української Православної Церкви. Ще 77 храмів отримали ушкодження. Протягом 2014 року єпархіями УПЦ у зону антитерористичної операції було направлено 850 тон гуманітарної допомоги загальною вартістю 12500000 гривень. Ще близько 7000 тон гуманітарної допомоги було роздано мирним громадянам і вимушеним переселенцям. У всіх єпархіях УПЦ триває збір коштів і гуманітарної допомоги. У Київській, Одеській, Бердянській, Харківській та Дніпропетровській єпархіях створені центри гуманітарної допомоги.»

Також УПЦ констатує, що «з Донецької та Луганської областей вивезено понад 500 осіб. У Київській, Дніпропетровській, Житомирській, Полтавській, Миколаївській та Чернівецькій областях за сприяння УПЦ розселено понад 1270 вимушених переселенців. У Київській та Миколаївській областях, а також в Одесі, Дніпропетровську і Харкові для переселенців створено Центри соціальної адаптації. у Києві, Дніпропетровську, Одесі та Запоріжжі клірики і миряни УПЦ взяли активну участь в ремонті, переобладнанні та оснащенні клінічних лікарень і госпіталів, де перебувають на лікуванні поранені українські військові»

Служителі церкви, запевнили президента, що і надалі будуть допомагати пораненим, переселенцям, сім’ям загиблих і мирним громадянам, які знаходяться в зоні бойових дій на Сході України.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *