Система Orphus

Зустріч заради гідності країни в Підгородному

IMG_0104 Зустріч заради гідності країни в ПідгородномуВчора, 21 листопада, о 16 годині в приміщенні Підгородненської міської ради — відбулася зустріч з квартальними, депутатами та представниками місцевої влади.

Зустріч була присвячена річниці Євромайдану та новому святу, що було засновано Указом Президента України Петром Порошенко — День гідності та свободи України

На зустрічі виступив голова міської ради Петро Дудка та в своєму повідомленні наголосив: «Україна – це територія гідності і свободи. Такими нас зробила не одна, а дві революції – наш Майдан 2004 року, який був Святом Свободи і Революція 2013 року, Революція Гідності».

Так обранець народу призвав усіх небайдужих долучитися до волонтерського руху та допомогти хто, чим може нашим солдатам. Він зазначив, що при Підгородненському міському будинку культури ім. Т.Г. Шевченка працює пункт збору усіх необхідних речей нашим хлопцям.IMG_0103 Зустріч заради гідності країни в Підгородному

Вікторія Чередниченко розповіла детальніше про революцію Гідності: «Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи. Президенту України, залишалося лише документально засвідчити це і підписати Указ про День гідності та свободи, який українці віднині і навіки будуть відзначати 21 листопада».

Як відомо, після Помаранчевої революції третій президент України Віктор Ющенко заснував на її честь свято — День Свободи, яке відзначалося 22 листопада, але 30 грудня 2011IMG_0099 Зустріч заради гідності країни в Підгородному року четвертий президент України Віктор Янукович своїм указом скасував День Свободи. Цим же указом він скасував День Соборності 22 січня і встановив нове свято — День Соборності та Свободи України.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели