Система Orphus

Зниження цін на проїзд відбулося

-YpHtgy8bscЗниження цін на проїзд відбулосяМешканці обурюються: платити по 7 гривень в один бік — це занадто. А якщо хтось вимушений їздити на роботу чи навчання з пересадками, то треба витрачати в день по 25 гривень. Вони б і раді не їздити так часто — але у Підгородньому роботу практично не знайти. От і доводиться щоранку користуватися послугами маршрутки, а це, кажуть люди, справжній екстрим.

«Якщо сидячих місць 18, то водії беруть до 20 пассажирів ще стоячих. Ніхто на це не звертає уваги — ні ДАІ, ніхто. Просто закривають на це очі  і все», — каже Микола Квітка, мешканець Підгородного.

Перевізники виправдовуються: тариф 7 гривень економічно обґрунтований, бо собівартість перевезення одного пасажира складає 6. А те, що їхні автобуси перезавантажені і не справляються з пасажиропотоком — винні водії і… самі ж пасажири.

В облдержадміністрації кажуть, що тарифи економічно обґрунтовані. Але під час підрахунків не враховувалися стоячі пасажири — усі мають їздити сидячи.

Аудитор Михайло Крапивко до економічних підрахунків має претензії. Зокрема, перевізники на третину перевищили максимально дозволений прибуток. Крім того, вказали, що в середньому у них від 20 до 40% порожніх місць в салоні, що також викликає сумніви.

«А здесь, грубо говоря, 40% пустых мест — вот вам на 40% тариф больше. Вот это те показатели, которыми легко манипулировать, потому, что их никак не проверишь и ни с чем не сверишь», — розповідає  Михайло Крапивко, аудитор.

Люди виходили на мітинги два рази. Аби уникнути третього, перевізники все ж таки погодились знизити ціну до 6-ти гривень.

(Джерелом даної інформації виступив 9-телеканал)

Новини від партнерів

  1. Многие жители Подгороднего ездят на Новомосковских маршрутках,так как иных нет. Но проезд для Подгородян в этих маршрутках по прежнему остался 7 гривен. Почему? Где справедливость? Горсовет и пальцем не пошевелил, чтобы решить эту проблему! У нас множество общественных организаций,которые перед выборами показывают бурную деятельность. А реально помочь…Слабо?

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *