Система Orphus
река Кильчень

Зникнення річки Кільчень. Так, сьогодні це вже можливо…

река Кильчень

Фотограф: Елена Биндич

20 лютого 2015 року у приміщенні Міської ради м. Підгородного відбулися Громадські слухання, де обговорювались проблеми забруднення нашої р. Кільчень.

За запрошенням Галини Василівни Савчук до нас завітав директор Державного регіонального проектно – дослідницького інституту Дніпрогіпроводхоз Володимир Іванович Гринюк. Він розповів про три основні проблеми, які сьогодні заважають нам насолоджуватися чистою річкою:

1. Водопровід. Із усього Дніпропетровського району тільки у нас, в Підгородному існує така проблема. Найцікавіше, що проект по ньому є, але ніхто цим не займається.

река Кильчень

Фотограф: Елена Биндич

2. Каналізація. Каналізаційні стоки потрапляють у річку, бо немає кому їх відкачувати. Для цього, як зазначив фахівець, потрібно три людини, які б серйозно і на совість цим займалися.
3. Зникнення річки. Знаєте як це називається? Дожилися! Ми постали перед такою жахливою проблемою і це повністю наша вина, вина підгороднян. Ми самі занедбали свою річку.

Ми закликаємо усіх схаменутися і подумати, що кожен із нас може зробити для того, щоб повернути р. Кільчень до життя. Хто, як не ми зможе зробити життя у Підгородному кращим.

Громадські слухання з приводу відновлення р. Кільчень проходять що п’ятниці о 19:00 у приміщенні Міської ради.

Не будьте байдужими! Приходьте, приводьте своїх родичів, друзів, знайомих! Висловлюйте власні ідеї, які на вашу думку повернуть річку до життя і давайте працювати у цьому напрямку. Настав час змін! Разом ми сила!!!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *