Система Orphus
Проїзд маршрутним таксі

ЗМІ про маршрутки у Підгородному

Ситуація з неякісними й дорогими маршрутками набула неабиякого розголосу.

«На сайті «51 каналу»  опублікований матеріал про боротьбу підгороднян проти неякісних послуг перевезення.

У Підгородньому містяни борються за належні умови перевезення у маршрутках. Активісти створили ініціативну групу і самотужки проводять моніторинг перевізників. Перші результати вже направили до комітету із захисту прав людини у Київ.

Таким чином сподіваються домогтися від перевізників покращення умов.
   Поламані сидіння, сіль та сміття у салоні. Підгороднянин Олександр Сикора демонструє результати моніторингу якості перевезення у маршрутках. Каже, перевірки громадськість ініціювала самотужки на маршруті Підгороднє-Дніпро. До моніторингу активісти взялися 20 січня поточного року на прохання місцевої влади.
   За останні півтора місяці тарифи на проїзд на маршруті підняли з 7 до 9 гривень. Один із перевізників, який обслуговує підгороднян – «АТП 11205». Як розповів директор підприємства, Тарас Жуков, для покращення умов перевезення — така ціна є замалою.
   Війна підгороднян та перевізників почалася ще у 2015 році. Тоді містяни вимагали від обласної влади розірвання контрактів із перевізниками через, на їхню думку, неналежні умови перевезення. Та доказів не вистачило.
   Про перші результати моніторингу активісти повідомили на сесії Підгороднянської міськради 27-го січня. Після чого депутати ухвалили рішення про розірвання контрактів із перевізниками. Щоправда остаточне рішення в цьому питанні залишається за       Дніпропетровською облдержаміністрацією. Там нині проводять паралельний моніторинг.  Та деякі позитивні зміни на маршруті вже є, каже Олександр Сикора.
   Тим часом активісти направили скаргу до комітету із захисту прав людини при Верховній Раді. Та запевнили – контролювати якість перевезень будуть і надалі».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *