Система Orphus
протест в Подгородном

Жива блокада у м.Підгородному (оновлено)

протест в Подгородномпротест в ПодгородномУчора, 8 травня, жителі м.Підгородному влаштували марш протесту проти підвищення цін на проїзд.

Обурившись підвищенням проїзду до 9 гривень жителі міста пішли до міської ради, щоб вирішити цю проблему та спитати чому така висока плата за проїзд, але голова міської ради Дудка Петро Федорович, відповів що міська рада не давала згоди на підвищення тарифів і не має до цього ніякого відношення, тому що ціни формує підприємство перевізника, присутній представник якого не зміг обґрунтувати підвищення тарифу на перевезення пасажирів.

Розлючені такою відповіддю жителі пішли перекривати дорогу. Першу дорогу перекрили біля міської ради, також вул.Шоссейну, вул.Центральну та трасу біля блок посту.

Сотні машин стояли у двох годиній пробці, були й нахабні водії, що їхали на людей їх ви можете побачити на фотографіях. Одна з тих, хто намагався протест в Подгородномоб’їхати застрягла у ямі, але не дивлячись на злість люди допомогли горе водійці.

Дізнавшись про цей масовий протес до людей приїхав заступник губернатора Дніпропетровської області, який намагався вирішити проблему. На протес прийшли навіть мами з дітьми і всі одноголосно казали:

«Ми не готові платити такі гроші за проїзд».

Все ж таки приклавши зусиль з ним було домовлено, що з тієї хвилини, що він пообіцяв проїзд буде 7 гривень, також пообіцяв разом з ініціативною групою від народу вирішити цю проблему та ще знизити проїздну плату.

Якщо до вівторка проблема не вирішиться, то знову буде протест, але вже більш агресивної форми.

Під час мітингу було декілька бійок, людей намагалися чавити машини, але постраждалих немає. Учора жителі міста показали, що буває, коли закінчуєттся терпіння.

протест в Подгородном

 

протест в Подгородном

 

протест в Подгородном

 

протест в Подгородном

Новини від партнерів

  1. Андрей

    Пусть скажут спасибо Яйценюку,который пять дней назад указом дал добро перевозчикам подымать проезд как им вздумается

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели