Система Orphus

Жива бесіда — перший крок до віднадходження правди

10376164_668747113181284_1960952435577450339_nЖива бесіда - перший крок до віднадходження правди19 травня 2014 року активісти громадської організації «Молодь Ювілейного» у своєму селищі продовжили всеукраїнську акцію «Прийди на вибори! Захисти державу!» Виявилось, що найсумлінніше свій громадянський обов’язок охоче виконуватимуть людипохилого віку (виховання ще тих часів) та молоді мамочки (бо мають бажання, щоб їх діти зростали у новітній, сучасній, могутній державі).

Найбільше песимістів виявилось серед чоловіків середнього віку, які стверджували, що йти на вибори недоцільно, бо «там» вже вирішено і без нас. І в цьому випадку молодим активістам Віолетті Капітон, Анастасії Ігнатюк, Дмитру Сабадошу, Іллі Боброву, Ані Вороненко не потрібно було позичати слів та енергії, бо хлопці та дівчата завзято переконували у недоцільності таких думок.

Кілька людей подякували за вказану гарячу лінію на флаєрах, яка для них була доречною, а дехто – просто за те, що в селищі є ідейні та патріотично налаштовані мешканці. Завершилась акція розповсюдженням листівок у поштові скриньки багатоповерхових домів.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *