Система Orphus

Життя очима молоді(конкурсна робота)

Фото з відкритих джерел Життя очима молоді

Фото з відкритих джерел

«Кожна людина несе відповідальність перед усіма людьми за всіх людей і за все»

Ф. Достоєвський

Життя… Хто може сказати, що в дійсності значить це слово? Можливо, життя – це просто існування, так можна вважати, але я думаю інакше, сподіваюсь не тільки я, а й багато хто із Вас. Життя – це краща насолода, це серце людини, це емоції, думки, щастя й нещастя, почуття, захоплення, розчарування, радість, втіха. Існування лише ж маленька частинка життя. Тож, пірнувши у вихор буденності, не треба ставати сірою хмаринкою, що пливе поміж зірок, не можна забутися і стати машиною, бо машина не вміє жити.

Багато хто чув такий вислів: «Живи, гуляй поки молодий!». Дійсно, адже молодим усе по плечу, усе під владу. Зараз у молоді багато можливостей розвиватись, навчатись, пізнавати і навіть відпочити, і розважитись можна настільки цікаво! А як саме проявляються  ці можливості, у чому? Давайте розглянемо конкретний приклад на прикладі міста Підгородного.

Приїхавши сюди зовсім нещодавно я здивувалась тому, що тут дуже багато молоді. Звісно, мені стало цікаво поспілкуватися з багатьма дружніми компаніями і окремими особистостями, стало цікаво дізнатися як саме у Підгородному проводять дозвілля. Так, дійсно, тут живуть люди розумні, талановиті, толерантні, дружні та комунікабельні, важко не помітити доброту, щирість, відкритість, ввічливість кожного. Але всі ці якості я побачила на фоні, який зовсім є контрастним для всіх, без винятку. Найжахливіше те, що дорослі та досвідчені люди цього не помічають, а молодь занапастила свій духовний світ на гибель. Ви спитаєте: у чому ж справа? А справа у тому, що люди довкола обманюють себе видимістю правильного. Треба лише розплющити очі! Починаючи писати статтю, я поставила собі за мету намалювати молоді картину реалії і звернути увагу дорослих до проблеми, що стосується усього суспільства.

Лишень взяти до уваги магазин «Бенефіс» і працівників цього закладу: бачимо явне порушення законодавства України, — вони продають спиртні напої і тютюнові вироби дітям, тобто неповнолітнім!

У руках продавчинь цього магазину лежить життя дитини, підлітка, молоді, майбутнього покоління, — а вони ним нехтують. І напевно, що працюють взаємно з кафе «Акація». Цього просто неможливо не помітити, бо ж ті споюють молодь! Вони винищують підлітків! І всі закривають на це очі! Чому досі ніхто не звернув увагу правоохоронних органів на все це? Адже саме там може народитись злочинність. Безумовно там руйнується і психіка, і особистість, життя… Але…

Що заради майбутнього покоління створила влада Підгородного?

Чому не можна приділити увагу дозвіллю молодого покоління. Лише подивіться: щоб дитина займалась фігурним катанням їй треба їхати в інше місто. Щоб молодь була обізнана в історії та культурі, треба також їхати до іншого міста. Це проблема! На це повинна звернути увагу громадськість! А місцева влада просто забов’язана відреагувати належним чином!

Мабуть, треба також звернутись і до молоді… Розумієте, шановні читачі, молодість – це пташка, голуб, якого вітром несе над країною полем, річкою, хатою, лісом, а потім… Потім голуб долітає до океану і губиться…Іноді знаходить правильний шлях, а іноді йде не тою дорогою. Отже, на мою думку, головне на роздоріжжі обрати правильний шлях, довгий й не тернистий… Головне навчитись користуватися компасом, хоча ні, не користуватися, а обрати компас, який стане допомагати, якщо навіть й вперше побачити його… А взагалі, компасом повинне стати життя! Обирати звісно кожному своє… А як на Вашу думку знайти вірний шлях?

Виталія Серебрянська, I місце в номінації «Життя очима молоді» у конкурсі «Найкращий громадський журналіст Підгородного»

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *