Система Orphus

Життя без світла чи незаконне відключення електроенергії в Підгородному

митинг по свету Життя без світла чи незаконне відключення електроенергії в Підгородному12 грудня о 15:00 на вулиці Крайній відбулася збори громади, на яких обговорювалося питання відключення електроенергії.

Жителі вулиць, які страждають від постійних перепадів, а тепер і відключень світла, на цілий день, зібралися разом, щоб обговорити подальший план дій по вирішенню даної проблеми. Громада вибрала добровільних представників, які в понеділок, 15 грудня, о 8:00 зберуться за адресою м. Підгородне, ул. Піонер Майдан, 48 для подання заяви голові РЕС.

Люди дуже обурені, так як вони постійно й вчасно сплачують за електроенергію, а в замін вимагають якісного надання послуг, а не згорівші телевізори та інші електроприлади через постійні перепади струму або холодні будівлі, тому що люди для того, аби допомогти державі, переходять на електричне опалення. митинг по свету.jpg1 Життя без світла чи незаконне відключення електроенергії в Підгородному

В наш час важко уявити життя без світла, якщо вимкнути лампочку можна провести вечір в ніжному сяйві свічок, але якщо вимкнути всю будівлю постає питання, як приготовити їжу, як набрати води, як зігрітися?

 

Новини від партнерів

  1. Максим Зажелезнодрожний

    Та ваще. Оце в прошлий месяц из-за погоды вітром постоянно провода обривало. Звонили, звонили постоянно у РЕС, а вони пока приїдуть, так у нас света по три дня подряд не було, а котел топить надо. Ремонтировали, опять обривало, бо то обвисали провода, усе время без света сиділи. Наконец-то отремонтировали, тіки тепер даже електрокотел не затопиш, а то усю вулицю вирубає, приходиться усе время угльом топить, даже в апрелі. Ну хоть свет не пропадає

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели