Система Orphus

Земля для АТОвців

 Центри надання адмінпослуг Дніпропетровської області підготували нову комплексну послугу — оформлення землі для АТОвців. Для оформлення землі хлопцям необхідно звернутися районного ЦНАП   щоб написати заяву та забрати готові документи на ділянку, про все решта — подбають працівники ЦНАП . Голова ДніпроОДА Валентин Резніченко повідомив, що даний проект втілюють вперше в Україні.

Дж.: https://www.google.com.ua

Валентин Резніченко в своєму повідомленні розповідає, що ДніпроОДА розробила пілотний проект, який полегшить процедуру оформлення земельних ділянок сільськогосподарського призначення для бійців АТО. Тепер не буде необхідності  ходити по держустановах або їхати до обласного центру — оформити відповідні документи на землю допомагатимуть у районних ЦНАП.  Крім того, Валентин Резніченко повідомив, що найближчим часом дана послуга запрацює у 22 центрах по всій області.

Втілити в життя дану послугу планують до кінця літа.

Також Валентин Резніченко у своєму повідомленні додав, що запровадження такого механізму дозволить позбутися паперових документів та забезпечить повний електронний документообіг. Це  в свою чергу полегшить роботу та допоможе уникнути корупції.

Допомагають та надають консультації в отриманні землі учасникам АТО  в «Єдиному вікні», що працює у м.Дніпрі за адресою вул. Старокозацька, 52, 2-й поверх, каб. 214.

При собі необхідно мати паспорт, ідентифікаційний код, посвідченням учасника бойових дій та за можливості — довідку про участь в АТО.

На сьогоднішній день ділянки в області вже отримали понад чотири тисячі військових та є ще майже п’ять тисяч заяв – у процесі обробки.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *