Система Orphus

Здорові діти – здорова нація: як «РІЕЛ» та Ростислав Мельник популяризують дитячий теніс

Благодійний фонд Ростислава Мельника – бізнесмена, мецената та директора будівельної компанії «РІЕЛ» – допомагає учасникам бойових дій та їхнім сім’ям, родинам Героїв Небесної сотні, людям похилого віку та людям з обмеженими можливостями, особливу увагу Фонд приділяє дітям.

Президент «РІЕЛ» Ростислав Мельник переконаний, що здорові діти – це запорука здорової нації. Саме тому він вирішив приділити особливу увагу тенісу, який за словами мецената, розвиває не лише інтелектуально, а й фізично.

“Я сам граю в теніс уже восьмий рік поспіль! З власного досвіду можу сказати, що саме цей вид спорту дозволяє розвиватися як інтелектуально, так і фізично. Тому й вирішив заснувати дитячий тенісний турнір «Левеня», – ділиться власним досвідом Ростислав Мельник.

Для юних тенісистів Благодійний фонд Ростислава Мельника та РІЕЛ організовують різні турніри, запрошують на зустрічі відомих спортсменів тощо.

Тенісний турнір «Левеня» одразу став популярним серед діток. Відчути смак перемоги прийшли діти від 4-х років – для них спрощують правила. Наприклад, діти від 4 до 6 років – грають на меншому корті червоними м’ячами, діти від 7 до 8 років – грають вже на трохи більшому корті, а от дітки віком від 9 до 10 років – грають вже як справжні професіонали.

Подібних заходів для дітей до 10 років на Львівщині до цього ніхто не проводив. А вже на перший турнір прийшло більше 150 дітей, які хотіли спробувати свої сили. Найбільше Ростиславу Мельнику з першого турніру запам’яталося непереборне бажання маленьких тенісистів вчитися та проявити себе.

А вже на другий Всеукраїнський турнір приїхали дітки із сусідніх міст та областей. Окрім нових навиків та цікавого досвіду, вони отримали заохочувальні призи від компанії «РІЕЛ».

Для популяризації спорту серед дітей президент корпорації «РІЕЛ» не лише організовує турніри, а й проводить унікальні майстер-класи від відомих українських тенісистів.

Для прикладу, у травні юні тенісисти зі Львова мали змогу відвідати майстер-клас легенди тенісу – екс-четвертої ракетки світу Андрія Медведєва.

Відомий тенісист не лише поділився цікавими історіями та своїм досвідом, а й зіграв кілька партій з дітьми. А це – велика мотивація для спортсменів.

Всеукраїнський турнір з дитячого тенісу «Левеня» проводять двічі на рік – взимку та влітку. Наступний турнір відбудеться вже в липні 2017 року. Головні партнери – Благодійний фонд Ростислава Мельника та корпорація «РІЕЛ».

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *