Система Orphus

Здолбунів — місто змін. Другий день навчального візиту

Програма навчального візиту, на 12 листопада виявилась дуже інформаційною та цікавою. Учасники поспілкувалися зі студентами факультету психології Рівненського Гуманітарного Університету та їх викладачем. Також, в приміщені ЗРНГО «Волинський ресурсний центр», відбулася зустріч з керівником «ОПОРИ» — Анатолієм Бондарчуком.

Очікуваною для нас подією, стала поїздка до іншого маленького містечка Здолбунів,де нас тепло зустрів засновник ГО «ЗЕОН» — Микола Орлов, який згодом провів невеличку екскурсію по місту.

Представник ГО «ОПОРА» поділився інформацією діяльності їхньої організації, а саме: моніторинг процесу виборів, проведення місцевих акцій, допомога абітурієнтам та студентам у вирішенні деяких проблем зі вступом і навчальним процесом.

Наступна тема для обговорення, була зв’язана з психологічною практикою. Представник РДГУ,викладач Олена Саулек проінформувала нас з таких питань: психологічні проблеми, з якими стикаються організації, психологічна допомога бійцям та їхнім сім’ ям, методами психології.

Остання зустріч відбулася в приміщені ГО «ЗЕОН». Керівник -Микола Орлов, розповів про основні напрямки їхньої діяльності. Преорітетним напрямком, є громадська журналістика,її вплив на органи влади та комунікація з місцевими жителями. Також, ГО займається підтримкою молоді та розвитком волонтерського руху.

Взагалі,день проведений з великою користю для всіх, так,як ми встигли не тільки отримати потрібну інформацію в межах навчального візиту, а й поспілкуватися з Миколою, за філіжанкою кави в чудовій кав’ярні міста.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели