Система Orphus

Збільшення території м.Дніпра

Дж.: https://www.google.com.ua

Територія м.Дніпра нещодавно збільшилася на 1,5 тис. гектарів (2.5 відсотка площі Дніпра) і це завдяки офіційному приєднанню до міста -селища Авіаторське (це військове містечко, раніше мало назву — Аеродром). Дану інформацію повідомив у на своїй сторінці в соцмережі Facebook мер міста Борис Філатов.

З 1970-х років селище Авіаторське було радянським військовим містечком № 45 (в побуті «Аеродром» або «Аеропорт»), де були поставлені на бойове чергування літаки МіГ-25, які захищали найважливіший економічний район УРСР — Придніпров’я, і ​​спочатку підкпорядковувалося місто Дніпропетровську. В середині 1990-х років дане містечко було передане цивільній владі як селище Авіаторське та перепідпорядковане Новоолександрівській сільраді Дніпропетровського району, що створило труднощі місцевому населенню в якого залишалася міська прописка. У грудні 2005 року Новоолександрівська сільрада прийняла рішення про передачу селища Авіаторське Дніпропетровську. Рішенням від 7 лютого 2007 року Дніпропетровська міськрада дала згоду містечко прийняти, але лише 24 березня 2009 року прийнято принципове рішення про передачу «Авіаторське» Дніпропетровській міській раді.
Однак до сьогоднішнього дня жителі селища, а це приблизно 2,5 тис. людей, перебувало в завислому стані. Фактично городяни були відірвані від міських комунікацій. Авіаторське ігнорували міські комунальні служби, поліція, швидка, оскільки де-юре селище знаходилося під владою області. Транспортне сполучення в селище також залишає бажати кращого: два маршрутних таксі ходять вкрай рідко і тільки до 22 години вечора. Таксисти-приватники вимагають з тих, хто запізнився на громадський транспорт втридорога, мотивують це тим, що тариф за «міжмісто».  Жителі Авіаторське сподіваються, що тепер, коли бюрократичні проблеми вирішені, ситуація, нарешті, зміниться на краще і тоді Авіаторське, що знаходиться всього в парі кілометрів від густонаселених житлових масивів Перемога і Тополя, стане повноцінною частиною міста мільйонника.

Дж.: http://dv-gazeta.info

Дж.: http://dv-gazeta.info

Дж.: http://dv-gazeta.info

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *