Система Orphus

Захист домівок від спеки

Літо вже повністю вступило в свої права — сонечко яскраво світить та  дарує нам свої теплі дні,  але не всі радіють спеці: власники квартир, чиї вікна виходять на південну сторону, знемагають від палючого сонця. Промені сонця, нагрівають кімнату до такої міри, що, здається, вона поступово перетворюється в духовку. Але як ізолювати свій будинок від зайвого тепла?

Пропонуємо вам 5 найдієвіших способів, які допоможуть запобігти появі задухи в квартирі.

  1. Штори

Дж.: http://www.novate.ru

Найпростіший спосіб захистити будинок від сонячних променів — це повісити штори на вікна, правда не всі вони однаково зможуть перешкоджати проникненню тепла в будинок. Найкраще з цим завданням впораються штори, що виготовлені зі щільної тканини, яку ще називають «блекаут». Це тришарова світлонепроникна тканина, яка затримує навіть найяскравіше світло та, відповідно, тепло. Але цей спосіб підійде тільки тим, хто готовий проводити весь день під штучним освітленням. До того ж такі штори потребують ретельного догляду, адже вони дуже швидко збирають пил.

2. Рулонні штори 

Дж.: http://www.novate.ru

Рулонні штори — це більш універсальний спосіб захисту квартири від сонця. Майже всі штори виготовлені зі світловідбиваючої та світлорозсіючої тканини, так що ви можете бути спокійні: вони захистять ваш будинок від спеки. До того ж багато хто з них оброблені пилевідштовхуючим засобом, що не може не радувати господиню будинку. Також вони дозволяють регулювати світловий проріз в залежності від положення сонця. Завдяки варіативності виконання, рулонні штори легко вписуються в інтер’єр.

3. Жалюзі

Дж.: http://www.novate.ru

Жалюзі — являється одним з найдієвіших способів боротьби з сонячними променями. З їх допомогою можна легко коригувати кількість світла, що надходить в кімнату. Вони не перешкоджають проникненню свіжого повітря і майже не накопичують пил. До речі, існують такі «розумні» жалюзі, які автоматично зміщуються в залежності від того, в якій стороні знаходиться сонце.

 

 

4. Термозахисна плівка

Дж.: http://www.novate.ru

Для захисту будинку від сонця дану плівку потрібно просто наклеїти на скло. Ніякого додаткового догляду вона не вимагає. Плівка відображає інфрачервоні промені і перешкоджає проникненню тепла, а освітленість в кімнаті не змінюється. До того ж існують дзеркальні плівки, які не дозволяють розглянути квартиру всередині. Така плівка служить додатковим зміцненням для скла.

 

5. Фольга 

Дж.: http://www.novate.ru

Якщо ні на один з перерахованих вище способів у вас немає грошей, то ми пропонуємо вам ще один спосіб — заклеїти вікна на літо фольгою. Але в цьому питанні існує кілька нюансів. По-перше, клей фольгу не бере. Потрібно використовувати скотч. По-друге, фольгу можна клеїти прямо на вікна, інакше зняти потім всю цю пишність неможливо. А вже вікно вимити — і поготів. Тому фольгу слід клеїти на віконні рами. По-третє, не варто повністю заклеювати вікно, інакше ви опинитеся в повній темряві. Необхідно залишити собі трохи світла.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *