Система Orphus

Затримано квартирного грабіжника в м.Дніпрі.

Дж.: http://poshukach.com

Правоохоронними органами затримано 29-річного злодія в місті Кам’янському, який пограбував більше 60 квартир та будинків.

Даний зловмисник мав судимість, а з 2016 року перебував у розшуку в Запорізькій області за скоєння розбійного нападу. За півтори року грабіжницької діяльності, молода людина встигла пограбувати понад 60 осель в м.Кам’янському та м.Дніпрі.

Злодій діяв за певною схемою: заздалегідь помічав будинок або квартиру та залишав на дверях «позначку». Якщо на наступний день «позначку» зникала, це означало, що господарі постійно знаходяться вдома. Якщо ж особлива позначка залишалася на своєму місці — грабіжник починав діяти, також  для перестраховки він дзвонив у двері.

У саме приміщення злодій потрапляв шляхом пошкодження серцевини замка або через вікно. Як і багато грабіжники, «здійснював» свої махінації вдень, коли більшість сусідів на роботі. Брав 29-річний зловмисник все цінне: золото, техніку, гроші. Все вкрадене збував в ломбарди, а гроші витрачав на їжу та наркотики.

Частину накраденого  вилучено правоохоронними органами. Грабіжник перебуває під вартою — йому загрожує звинувачення в крадіжці (ст.185, ч.3).

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *