Система Orphus

«Заміж у село»: поетична нота Підгородного

презентация книги.jpg2 "Заміж у село": поетична нота ПідгородногоВчора, 18 грудня, в міський раді пройшов творчий вечір Омельченко Лариси Павлівни. Поетеса представила підгороднянам нову ліричну книгу «Заміж у село».

Працівники бібліотеки, за суміцництвом друзі та колеги, Лариси Павлівни розповіли про творчий шлях поетеси. Відомо, що вона пише, як дорослу лірику, так і дитячі п’єси. На одну з яких молодь навіть зробила мультфільм.

Привітати Ларису Омельченко з хрещенням нової книги прийшли Костянтин Семенович Дуб, Надія Таршин, директор музею Череніченко Вікторія Іванівна, учні КЗ Підгородненський НВК 1, представники соціальної служби, заступник міського голови Семенюк Микола Олександрович. З квітами та подарунками вони побажали їй натхнення та нових творчих звершень. Лариса Омельченко продавала свої книги, виручені гроші з яких підуть на допомогу Сергію Товстику.

За весь час зустрічі було зібрано 1042 гривні та 50 євро, що були перераховані від української діаспори в Іспанїї. Дякуємо всім хто не тільки привітав нашу поетесу, а й долучився до доброї справи.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели