Система Orphus

Заміна Vkontakte для українців на Nimses

На заміну Vkontakte для українців запущено соцмережу Nimses.

Nimses являється новою соціальною мережею, яка адмініструється компанією NIMSES INC з Вашингтону. Дана соцмережа позиціонується в якості українського стартапу. Згідно офіційної інформації від розробників — це сервіс, який дозволяє отримати віртуальні гроші за його використання, тобто нараховується за час, проведений у додатку: одна хвилина дорівнює одному німу.

Дж.: https://www.google.com.ua

Зароблені криптогроші використовуються на лайки записів інших користувачів, які знаходяться в радіусі 2 км. Крім того, криптогроші можна використовувати на власні публікації.

В соцмережі Nimses стрічка новин формується ґрунтуючись на геолокації користувачів, а не за логікою підписок, тому користувачі бачать публікації, що розміщені недалеко від поточного місця перебування.

Розробники повідомляють, що за допомогою внутрішньої валюти також можна оплачувати деякі товари та послуги навіть вже в червні, а починаючи з лютого 2018 року – здійснювати перекази.

На сьогоднішній день користувачі соцмережі Nimses активно обговорюють, що дана система відображає майже однакову кількість користувачів у великих містах та в сільській місцевості.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *