Система Orphus

Забруднення навколишнього середовища

Дж.: http://justfun.su

Ще зовсім недавно нам всім здавалося, що простори нашої планети є неозорі, але нажаль більшість людей безтурботно використовують всі  ресурси Землі і при цьому забруднюють наше навколишнє середовище.

Але як всім відомо — за все потрібно платити — за нашу легковажність і за те що не шануємо нашої природи. Так,  нещодавно на узбережжі Північного моря були знайдені тіла кашелотів і це одне маленьке підтвердження вище сказаного.

Дж.: http://justfun.su

Ці мертві гіганти в своїх шлунках мали величезну кількість  всілякого пластику, а також  13-метрову рибальське мережу і 70-сантиметровий пластиковий уламок від автомобіля. 

Людство вже давно забруднює Світовий океан і саме сюди потрапляють всі принесені річками відходи. Стічні води, пестициди, пластик вбивають морських мешканців, та і більшість країн не бояться скидати в океан навіть радіоактивні відходи!!!

Дж.: http://justfun.su

Приблизно 4/5 частини від всього пластикового сміття  світу в решті решт потрапляють в океан. Уявіть собі, в яких муках помирають морські жителі, які проковтнули щось з пластикового сміття. 

Всі мешканці океанів — це і птахи, водоплавні ссавці та риби зараз знаходяться під загрозою, оскільки від забруднення водних просторів страждають навіть корали!

Дж.: http://justfun.su

Кити стали  тільки яскравим прикладом величезної біди людства, але вони не часто гинуть від переїдання пластика, оскільки їх могутній організм часто здатний впоратися з такою небезпечною «їжею». А ось  біда стосується дрібних морських тварин, що дуже часто отримують від такої «їжі» розриви внутрішніх органів.

Крім того, за останні десятиліття виявлені величезні сміттєві плями, що легко дрейфують  поверхнею світових океанів. Найбільша з цих плям — це Тихоокеанська пляма.

Дж.: http://justfun.su

Ситуація являється вкрай серйозною. Але сподіватимемося, що  людство все ж таки  зможе реорганізуватися і почати приділяти увагу для дійсно важливих проблем. Інакше вся наша планета перетвориться в купу сміття!

Порядок — це не тоді коли хтось за нами прибирає сміття,  а коли кожна людина дбає і прибирає сміття за собою. Давайте берегти навколишнє середовище і не забруднювати його!

Дж.: http://justfun.su

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *