Система Orphus
244 маршрут

За кермом 244 маршуту опинився нелюд

244 маршрутЖурналіст сайту podgorodnoe.in.ua натрапив на водія, який переміг усіх у нахабстві та зухвальстві. Він не просто порушив правила перевезення пасажирів, а й права людини, громадянина та права дитини. Чи це не є кульмінацією розслідування?

Відомо, що на підставі Кабінету Міністрів України від 5 квітня 1994 року (номер) 226 «Про поліпшення виховання, навчання, соціального забеспечення дітей-сиріт та дітей, які залишились без піклування батьків» єдиний квиток дає право його власнику на безоплатний проїзд у громадському міському та приміському транспорті, крім таксі.

Як повідомляє потерпіла дитина: «Я зайшла до маршрутки, показала єдиний квиток,на що водій відповів, що у нього в салоні присутній пільговик. Знаючи свої права, я відповіла, що пільгові місця у транспорті не мають обмежання і визначеної кількості».

Далі дівчина привела у доказ своїх слів норми закону, які це засвідчують. Водій почав кричати та принижувати особистість, тобто дитину, виганяти її з маршрутки. Він не повірив, а потерпіла запропонувала звернутись до юристів.

Дослівно, з уст водія прозвучали такі слова: «Понарожают вас, побрасают, как котят, а мне собирай вас потом,отбросков. Мои дети платят за проезд. Почему я должен возить тебя бесплатно!? Закрой рот, соплячка! Ти не доросла,чтоб мне рассказывать законы! Понакупляют проездных, а потом права качают!»

Дитина плакала, а водій у підвищеному тоні продовжував її принижувати. Потім за кермом вирішив відповісти на телефонний дзвінок і сказав комусь, що більше не візьме цю дитину до салону, навіть якщо на зупинці стоятиме «толпа»людей.

Тож,що можна казати далі про його вихованість чи освічченість!? Кого посадили за кермо маршруту номер 244 із автомобільними номерами АЕ1715АА?!

Новини від партнерів

 1. Катерина Соколова

  Таких нужно привлекать к ответственности. Ведь он не только пошел против закона, но и нарушил права человека и унизил его достоинство. Такие поступки нельзя оставлять без внимания.

  • Дмитрий

   Да, таких ведь людей много, и тема так же и мусора касается, и уважения к другим людям, и так же то какой ты человек…. Вот и точно что «нелюд»

 2. Сергей

  надо фиксировать на мобильный и подавать заявление в милицию, А то водители уже перегибают палку, таких водителей в Европе лишают прав.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *