Система Orphus

«З легким паром або іронія долі» в м.Дніпрі

http://49000.com.ua

Вчора —  7 грудня патрульними затримано чоловіка, який повторив сценарій фільму «Іронія долі або з легким паром» в м.Дніпрі.

Чоловік в стані сильного алкогольного сп’яніння  переплутав квартири і помилково ліг спати в чужому домі. Дана історія повторилася в Чечелівському районі міста на Криворізькій вулиці. Поліцію викликали місцеві жителі, які повідомили, що в їхньому під’їзді буянить невідомий — чоловік голосно кричав, стукав в двері і справляв нужду прямо на сходовому майданчику. На місці патрульні почули просьбу про допомогу — тривогу забив 9-річний хлопчик, у квартиру до якого постукав дніпровський прототип Євгена Лукашина. Хлопчик розповів, що перебував вдома сам, в двері постукали і він відкрив, вважаючи, що прийшов батько., однак,  на порозі стояв невідомий, який без запрошення увійшов в будинок, став роздягатися і сказав, що хоче спати.

Як з’ясувалося, 34-річний чоловік проживає в сусідньому будинку, напився та переплутав адресу. Патрульні вивели його з квартири і доставили у відділення поліції. По даній події склали протокол відповідно до ст. 173 КУпАП (Дрібне хуліганство).

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели