Система Orphus

Зґвалтування 12-річної дівчинки в Підгородному

Вночі з 28 на 29 липня невідомий чоловік зґвалтував 12-річну дівчинку біля кладовища в Підгородному.

Зі слів дівчинки 28 липня вона домовилася про зустріч із малознайомим хлопцем, з яким вони спілкувалися в соціальних мережах. Поки всі спали — дівчинка потайки вийшла з дому, перелізла через паркан і пішла в бік кладовища, де повинна була відбутися зустріч. У провулку до неї підійшов невідомий, притиснув її до паркану, закрив рот рукою і згвалтував. Після цього дівчинка повернулася додому.

Постраждала каже, що під час зґвалтування зловмисник не використовував презервативу, тому дівчинка вкрала у мами 100 гривень, щоб купити тест на вагітність. Трохи пізніше вона спалила тест разом з постільною білизною на задньому дворі будинку. Чому саме вирішила все спалити — пояснити вона не змогла.

Поліцейських викликала мама потерпілої дівчинки. Вона ж і розповіла патрульним, що її дочка постійно спілкується з малознайомими людьми в соціальних мережах, проводить з ними час, однак батькам про них нічого не розповідає.

Правоохоронці також зазначають, що дівчинка плутається в свідченнях, але про все те, що сталося розповідає спокійно і наполягає на зґвалтуванні.

На даний час попередньо, фізичний контакт підтверджений, але, чи було це згвалтування, або все відбулося із взаємної згоди, буде надалі з’ясовуватися слідчо-оперативною групою Дніпропетровського відділення поліції.

Дж.: https://informator.dp.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *