Система Orphus

Юні переселенці освоюють соціальну анімацію

Півроку у Дніпропетровському районі функціонував проект проект «Школа соціальної анімації «Територія єднання», в рамках якого діти з Луганської, Донецької областей та Криму створювали соціальні ролики. Дія проекту поширилась і на навчальні заклади Підгородного.

Одноденні тренінги для дітей-переселенців проводились у

в Олександрівській, Підгороднянських школах №3№4, Підгороднянському НВК №1 та у Горьківському НВК.

Як пояснили організатори, анімація допомагає дітлахам краще адаптуватися у нових умовах, також розповісти про своє бачення актуальних суспільних проблем.

За півроку,що тривав проект, близько 80 дітей створили власні анімаційні стрічки. Найактивніші творці були нагороджені поїздкою до Львова, де вони ділился досвідом з місцевими однолітками. Інші мультиплікатори отримали заохочувальні подарунки.

Позитивним результатом проекту можна вважати також створення у Дніпропетровському районі на базі будинку культури та школи відкрилися гуртки, де діти разом зі своїми батьками створюють мультфільми.

Сам анімаційний ролик йде хвилину-півтори. Перш ніж мультиплікація «побачить світ» діти визначають ідею ролика, потім її презентують, визначається найкраща, доопрацьовується та доповнюється. На наступному етапі обирається матеріал – пластилін, картон та фон ролика. Потім — створення відеоряду. Для цього використовується звичайний фотоапарат. За допомогою спеціальної комп’ютерної програми на відеоряд накладають звук та музику.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *