Система Orphus
Подгородное Днепропетровская область

«Європейське» освіщення вулиць у Підгородному або чому не світять ліхтарі

Подгородное Днепропетровская область

Фотограф: Елена Биндич

У ніч з 11 на 12 лютого на вулиці Центральній міст Підгородного була суцільна темрява. Ліхтарі, що стоять обабіч дороги слугували лише стовпами, щоб люди частіше бились о них лобами. Машини їздили по темряві, люди ходили по темряві, по темряві їздили і маршрутки.

Зауважимо, що за законодавством України, ті вулиці, по яких ходить громадській транспорт, повинні освітлюватись, тимпаче, що ми тепер майже в Євросоюзі.

Близько 22:00- 22:30 мешканка Підгородного поверталась додому з аптеки, а , як вона повідомила, на вул. Центральній кілька разів їй довелось оступитись і один раз стукнутись плечем о стовп, на якому доречі повинен світитися ліхтарик. То чому ж він не світився?

Економія… економія. Жителі міста Підгородного помітили, що вулиці міста освіщуються по якомусь дивному графіку. Одну ніч освітлюється вул. Центральна, другу ніч — паралельна їй вул. Кооперативна. Хто створив той графік? І чому це зробив? Чи не через те на вулицях Підгородного можуть пограбувати, побити? Вас влаштовує те, що виходячи з маршрутки, ви можете підвернути ногу через те, що просто нічого не видно?

Підгородняни, досить мовчати. Економлять на ваших життях.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *