Система Orphus
художественная выставка Подгородное

Яскраві барви Підгородного (оновлено)

художественная выставка Подгородное Сьогодні, 25 квітня у м. Підгородному біля міської ради міста відбулася виставка «Щоденник сучасності» та перший відкритий тенісний турнір м. Підгородного.

Захід почався о 9:00 та закінчився о 17:00 за цей час усі жителі міста мали змогу безкоштовно відвідати виставку бездоганних, загадкових, яскравих картин місцевих художників та активно провести вихідний день у колі друзів, граючи у настільний теніс, а завдяки музиці підняти свій настрій.

Можливо, ви скажете, що ці два заходи неможливо поєднати в єдине ціле. Але у цьому ви точно зробите помилку!

О 09:00 на алеї за Міською радою відбулось відкриття виставки місцевих художників. На ній було представлено близько 60 картин 3 художників : Бідноголовко Таїсії, Пугачової Наталії та Меньшикова Віталія. Метою її проведення був розвиток перш за все культури жителів м. Підгородного, нашого міста взагалі й мотивування художників творити, адже вони дійсно мають неперевершений талант. І як же приємно було спостарігати те, що кожен гість поринув у надзвичайно цікавий світ мичтецтва, а самі художники змогли приємно поспілкуватися про спільну справу. 3 картини Меньшикова Віталія були придбані відвідувачами, а ще 2 замовлено наперед. Варто підкреслити те, що нещодавно цей видатний художник переїхав у м. Підгородне з Луганщини і, не опускаючи рук, почав творити нові шедеври.

Також, у рамках виставки, діти, що її відвідали змогли спробувати віднайти себе у живописі і намалювати свої картини. Юні художники так захопливо малювали, їхні очі блищали від зацікавленості, щ обличчя не зникали посмішки! Усі відвідувачі змогли насолодитись не тільки чарівними картинами, а й печевом, яке було подаровано магазином «Солодощі» задля доброї справи.

Не менше здивував усіх підгороднян й Перший відкритий тенісний турнір. У ньому прийняло участь 10 команд, у яких було по 2 учасників. Серед них були тенісісти різного віку, приблизно від 15 до 55. Але, на превеликий жаль, команд-переможниць могло бути лише 3. Вони отримали грамоти та пам’ятні призи у вигляді спортивних сумочок та термосів. Інші команди поразка аж ніяк не засмутила, а навпаки, надихнула, заохотила на подальшу працю, вдосконалення майстерності. Хоч турнір тривав до 14:00, все одно бажаючі грали до 17:20. Спортивний, непереможний дух гравців давав поштовх опганізаторам рухатися вперед, не зупинятись. Можна було зрозуміти, що ця подія стала дуже важливою для жителів нашого міста.

На цьому перелік суботніх розваг у м. Підгородному не скінчився. Діти та дорослі мали можливість пограти у волейбол, футбол. Волонтери заздалегідь підготували порцію позитиву — смачні цукерки. Також, усі змогли витягти собі бажання на майбутнє з чарівного кошику. Виставка та теніс супроводжувались веселою українською музикою. А якою безмежною була радість дітей, коли вони побачили аніматорів, а саме Вінні Пуха з Тигрятком! Вони розважали малечу, танцювали з ними, грались. Дорослі не залишались осторонь і поринали в дитинство.

Приємним був і той факт, що до ініціативної молоді нашого міста долучились за власним бажанням ще двоє волонтерів, які вже сьогодні готові розвивати рідне місто. Ми дякуємо всім жителям та гостям міста за те, що ви не залишаєтесь осторонь і даєте нам надію на краще майбутнє для м. Підгородного!

Проект реалізовувався завдяки ініціативі активістів інформаційного сайту міста «Pidgorodne.in.ua», за підтримкою ініціативної групи “Твоє Підгородне”, Будинку культури імені Тараса Шевченка та Підгородненської міської ради. 

[nggallery id=42]

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *