Система Orphus
Тригол

Як журналісти грали в бадмінтон

ТриголГадаєте журналісти – це лише люди, які пишуть статті, репортажі та беруть інтерв’ю? Помиляєтесь. Не знаємо, як там інші, але журналісти Придніпров’я, люблять активний відпочинок і спорт, тому  28 лютого у Палаці спорту «Метеор» відбулися особисто-командні змагання з бадмінтону серед представників ЗМІ Придніпров’я «Кубок Дракоші — 2014/15», присвячені 55-річчю Національної спілки журналістів України та 65-й річниці фізкультурно-спортивного товариства «Колос» АПК України. В змаганнях взяла участь і команда інформаційного порталу «Рodgorodnoe.in.ua».

ТриголОрганізаторами свята виступив Спортивно-оздоровчий журналістський центр «Тригол» Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України. Змагання проходили у трьох категоріях: чоловіки, жінки та діти. А також, при підведенні підсумків, було визначено ще й команду-лідера.

Всі переможці отримали медалі, дипломи та призи, а команда, що виборола перемогу  – кубок чемпіонів змагань. Загалом захід пройшов у веселій  невимушеній атмосфері, звісно, був присутній і дух здорової конкуренції.

Проте, командою наших журналістів були помічені і деякі мінуси заходу. Один з них – це те, що не було враховано степінь підготованості учасників, тож виходило так, що новачки змагались із вже досвідченими гравцями. Але сподіваємось, що організатори приймуть це до уваги, і наступні змагання будуть на найвищому рівні.

Больше фотографий здесь.

 

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели