Система Orphus

Як залишитися в живих чи хуліганство в Підгородному

терор каміннями Як залишитися в живих чи хуліганство в ПідгородномуМешканці вулиці Крайньої м. Підгородного стали рекордсменами з кількості гострих проблем. Ось і знову люди звернулися за допомогою до міського голови міста — Дудки Петра Федоровича. Вони повідомили, що будинок їхньої сусідки не одноразово закидали камнями, петардами, кидали до криниці хімічні речовини. 

Данні події відбуваються на протязі 3 років. В 2013 році сусіди старенької бабусі звернулися на місцеве телебачення, після чого все затихло до червня 2014 року. З червня по жовтень місяць було спалено два хліва, розрізана сітка на заборі, намагалися спалити будинок.

В даний момент підозрюють Дідика В., що підходив з терор каміннями.jpg1 Як залишитися в живих чи хуліганство в Підгородномупропозиціями викупити ділянку для облаштування дороги. Після відмови і почалися відбуватися ці події. 

Бабуся неодноразово зверталася до прапоохоронних органів, але ті бачачи впливовість сусіда, боялися з ним зв’язуватися. «Ми зверталися на гарячу лінію губернатора, начальника РОВД Дніпропетровського р-ну, але діло не рушило з місця.»

Петро Федорович відгукнувся на прохання жителів про домогу. Виконком не давав згоду на розбудову. Вже 16 грудня до будинку Дідика була відправлена погоджувальна комісія у складі газової служби, ГЕЕС, сільхоз експертизи. При огляді були виявленні порушення. В подальшому справу буде передано до вищого органу влади.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели