Система Orphus
Как быстро заснуть

Як швидко заснути?

фото з відкритих джерел

Безсоння приходить, як правило, у  найневідповідніші моменти: перед важливою зустріччю, відповідальною подією, давно запланованою поїздкою і т. п. Що ж робити, аби швидко заснути? Фахівці впевнені – досить перекусити «правильними» продуктами – і солодкий сон не змусить себе чекати.

Трав’яний чай

Цей напій займає перше місце за його заколисливим «здібностями». Трав’яний чай володіє заспокійливим ефектом. А якщо ти додаси до нього ложку меду, його корисним властивостям ціни не буде!

Овес

Овес містить величезну кількість гормону мелатоніну, який необхідний організму для засинання. Чим більше рівень мелатоніну, тим більше тобі буде хотітися спати. Додавши до цього корисної та некалорийної страви трохи нежирного молока, ти швидко забудеш про безсонницю.

Вишневий сік

У вишні, як і вівсі, теж міститься велика кількість мелатоніну. Стакан вишневого соку перед сном – це не тільки гарантія міцного сну, але і продовження його тривалості на 40 хвилин!

Цільнозернові продукти

Якщо вживати цільнозернові продукти перед сном (приблизно за 30 хвилин), ти зможеш набагато швидше розслабитися і заснути. Крім того, дослідники довели: вживання виробів з борошна грубого помелу покращують стан серцево-судинної системи.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели