Система Orphus
уход за комнатными цветами

Як правильно доглядати за кімнатними квітами

уход за комнатными цветами

фото з відкритих джерел

При всьому різноманітті рослин для будинку є основні правила по догляду, які прийнятні для більшості з них.

Періодична пересадка. Ви купили нову рослину, воно радувало вас своєю красою, але через рік або два рослина стало менш привабливим. Як правило, вирішити проблему, можна просто пересадивши рослина в більший горщик.

Правильна аранжування. Нормальний розвиток більшості рослин проходить більш сприятливо в правильно підібраній групі. Тому освойте принципи аранжування рослин.

Облік умов вашого будинку. Навчіться правильно співвідносити тип кімнатного рослини, його потреби з умовами вашого будинку. Наприклад, якщо вікна вашого будинку завжди на сонячній стороні, то, очевидно, що тіньолюбні рослина не приживеться у вас.

Дайте рослині відпочинок взимку. У цей період немає фази активного росту, отже, безглуздо рясно підгодовувати, поливати рослину. Температура повинна бути менше ніж у період активного росту.

Вологість повітря взимку. В даний час року повітря дуже сухе, причина цього робота опалювальної системи. Створюйте більше вологу атмосферу поряд з рослинами.

Поливайте в міру. Надмірно сира земля душить коріння, перекриваючи доступ повітря. Пам’ятайте, що рослина потребує як у воді, так і в повітрі.

Термін існування рослин. Необхідно розуміти, що термін існування деяких кімнатних рослин, може становити не більше місяця. Так, наприклад хризантема, цикламен, глоксинія, як би ви не старалися, зав’януть, через кілька тижнів.

Інвентар. Для самого мінімального догляду за рослинами вам знадобиться лійка з завуженим, довгим носиком. Піддони під горщики для збору витікає з них води. Розпилювач допоможе вам створити вологу атмосферу, а також позбутися від пилу і шкідливих комах. Горщики різних розмірів. Кріпильні засоби (мотузки, підпори тощо). Секатори, лопатки, виделки, губка (полірування листя). Хороша земля, рідкі добрива, інсектицид.

І, нарешті, найголовніше це своєчасне виявлення проблем, і їх правильне усунення. Скажімо, позбавиться від декількох щитівок набагато простіше, ніж коли вони поширилися по всій рослині.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *