Система Orphus

Як і де переоформити авто та змінити техпаспорт

Замість МРЕВ реєстрацією авто і заміною посвідчень займаються регіональні та територіальні сервісні центри.

ПРО нову процедуру оформлення документів розповів заступник директора регіонального сервісного центру МВС в області Юрій Підопригора та провідний спеціаліст сектора кадрового забезпечення та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в області Микола Іваненко.

В області налічується 7 територіальних сервісних центрів. Два з них знаходяться в Дніпропетровську, інші — в Кривому Розі, Нікополі, Новомосковську, Павлограді та Дніпродзержинську.

Сервісні центри надають послуги з реєстрації транспортного засобу, а також обміну і видачі водійських посвідчень, свідоцтв про підготовку водіїв для перевезення небезпечних вантажів і т.п.

При втраті посвідчення

За новими правилами, при втраті посвідчення водій одразу отримує дублікат Для заміни посвідчення водія в сервісний центр потрібно надати старі права, копії ідентифікаційного коду та паспорта, а також медичну довідку. Фотографія на документи робиться в самому терцентрі.

Отримати водійське погосвідчення

Ті, хто отримує права вперше, повинні надати сертифікат про проходження навчання, медичну довідку, копії паспорта та коду. Для того, щоб отримати права або переоформити автомобіль, можна звернутися в будь-який територіальний сервісний центр, незалежно від місця прописки. Новачкові водійське посвідчення обійдеться в 226 грн. (200 грн. за бланк і 26 — за два іспити: на знання правил дорожнього руху і вміння водити). Для тих, хто права змінює, ця сума становить 200 грн. (вартість самого бланка).

При оформленні авто

Перед тим, як оформити автомобіль, фахівці радять провести його експертизу. У сервісному центрі машину перевіряють не тільки документально, по різних базах даних, на предмет того, чи значиться за транспортним засобом обмеження або заборони на продаж. Фахівці також перевіряють номери двигуна і кузова. Вартість такої експертизи становить 200 грн.

Відео прес-конференції можна переглянути за посиланням http://youtu.be/XF5TECbhcds

 

Джерело: ДОО НСЖУ

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *