Система Orphus

Хочете безкоштовно завітати до Львову, Рівного, Сум та Херсону?

 

Фото с открытых источников Хочете безкоштовно завітати до Львову, Рівного, Сум та Херсону?

Фото с открытых источников

Фонд Освіта для Демократії (Варшава, Польща), Громадський Сектор Євромайдану, Мережа «Громадські Ініціативи України» та Товариство Лева (Львів) в рамках проекту «Виклики після Євромайдану – громадський сектор у дії» котрий реалізується за підтримки Фонду Міжнародної Солідарності (SolidarityFund.PL) оголошують конкурс на участь у одному з 4-х навчальних візитів «Виклики після Євромайдану: Схід і Захід разом», які відбудуться у вересні — жовтні 2014 року в містах: Львів, Рівне, Суми та Херсон.

Мета навчальних візитів познайомити учасників навчальних візитів з огс Хочете безкоштовно завітати до Львову, Рівного, Сум та Херсону?досвідом та здобутками неурядових організацій, неформалізованих ініціатив, органів місцевого самоврядування та медіа організацій для знайомства з найбільш успішними ініціативами, мультиплікації успішних ініціатив, започаткування співпраці та ініціювання спільної діяльності в майбутньому.

Тривалість кожного навчального візиту — 5 днів. 

Термін подання заявок – до 31 серпня 2014р.

Участь у навчальному візиту (проїзд, проживання та харчування) повністю покривається за рахунок організаторів. Усі учасники конкурсу будуть поінформовані про результати відбору.

Детальніше на ngonetwork.org.ua

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели