Система Orphus

Встановлення меморіальної дошки для вшанування героя в Підгородному

мемориальная доска Встановлення меморіальної дошки для вшанування героя в ПідгородномуСьогодні, 15 листопада, в Підгородному — вшановували пам’ять лейтенанта -артилериста, що загинув в бою проти німецьких загарбників в серпні 1941 році.

На вулиці Кірова знаходилась артилерія радянської армії. Саме тут під час бою в лейтенанта потрапила міна, солдати поклали героя в ящик з під снарядів та поховали на місці перебування артилерії. Цю історію розповіли жителі нашого міста, яким на час Великої Вітчизняної війни було лише 13 років. Ще дітьми Старишко Василь Іванович, Ткаченко Іван Васильович, Старишко Іван Іванович та Туманенко Анатолій — були присутні при похованні лейтенанта. Один з солдатів сказав: «Ти спи синок спокійно, а коли ми переможемо, то перезахоронемо тебе»Після війни цим не зайнялися, напевне ніхто з побратимів не залишився в живих.

В 90-х роках, коли на вулиці Кірова почали ставити стовпи для електороенергіії, саме тоді і було знайдено дерев’яний ящик. Було вирішено переховати солдата, але тодішня влада не дозволила цього зробити. Тільки на теперішній час було дозволено поставити меморіальну табличку для вшанування героя. Похоронне бюро допомогло зробити її безкоштовно. Тепер люди будуть знати, що на вулиці Кірова між будинками 2 та 4 спочиває лейтенант артилерист, що ціною власного життя захищав наше місто в далекі 1941 роки. Вічна слава героєві!

мемориальная доска.jpg1 Встановлення меморіальної дошки для вшанування героя в Підгородному

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели