Система Orphus

Вшануймо пам’ять героя — Євгена Корнієнка

Евгений Кориенко Вшануймо пам'ять героя - Євгена КорнієнкаДорогі мешканці Підгородного!
Завтра ,15 серпня, біля міської ради об 11-й годині відбудеться  вшанування пам’яті Євгена Корнієнка — жителя Підгородного, який загинув в зоні АТО. Давайте в честь пам’яті про нього, прийдемо та проведемо його в останню путь. Всіх друзів,знайомих та просто не байдужих,просимо прийти.

Лише учора,13 серпня,стало відомо про смерть Євгена Корнієнка, якого було вбито в зоні боєвих дій в Углегорску не далеко від Дебальцево. Це не перший випадок тяжкої утрати нашого земляка на полі бою.

Знайомі, друзі та прото небайдужі люди, просимо допомогти його рідним зібрати кошти на поховання сина. Час плине,тож давайте діяти! Навіть маленька сума внесе значну допомогу його рідним.
Хлопець, якого чекало світле майбутнє ,ціною власного життя захищав наш спокій ,хотів миру. Молодий солдат , міг стати гарним батьком ,опорою в сімї,жити на радість батькам. Він віддав за нас своє життя. Треба віддати йому належне та провести Євгена в останній путь з честю. Пам’ятаємо героя, що боровся за краще майбутнє та мирне небо над українською головою!

Координатор збору коштів —  Васильєва Оксана, тел. 0631370209.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели