Система Orphus
Подгородное Днепропетровск

Все більше криміналу чи побиття жінки в Підгородному

Подгородное Днепропетровск

Фото з відкритих джерел

Вчора, 5 лютого, в місті Підгородному на вулиці Шосейній (зупинка біля світлофору) близько 9 години вечора побили та пограбували жінку.

Потерпіла повідомила, що поверталася зі свята, чекала на автобус, як раптом на неї налетіли чоловік та жінка, повалили її на землю та почали бити. В момент бійки постраждала відчайдушно намагалась врятувати себе, але сили були нерівні. Поки чоловік наносив удари, співучасниця злочину почала обшукувати речі потерпілої, де знайшла дорогий мобільний телефон. Після отримання бажаного вони втекли..

Злодії були так зайняті справою, що не помітили, як під час бійки в одного з них випав мобільний телефон, на який, доречі телефонував чоловік злочинниці, що вимагав від постраждалої їхати до себе додому та нікому не розповідати про цей випадок. Але жінка першою справою зателефонувала до відділу міліції та повідомила про скоєний злочин. До місця подій виїхала оперативна група. Жінку відвезли у відділок, щоб зняли побої та розпитати про деталі скоєного проти неї злочину.

Опис злочинців: жінка, років 40-45 не високого зросту с сивим коротким волоссям. Чоловік: 30-35 років високий. Обидва були одягненні в дуті куртки темного кольору. Якщо ви пізнаєте кривдників зателефойте до відділу міліції, за номером 102.

Також читайте, напад на людину біля міської ради.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *