Система Orphus

Врятуємо власними руками чуже життя

_XdJUE6EJ_o Врятуємо власними руками чуже життяСьогодні,16 вересня ,о 12 годині дня в Підгородненській міській лікарні ,яка знаходиться на вул.Шосейній №90 – відбувся тренінг присвячений першій медичній допомозі,на якому були присутні діячі групи «Твоє Підгородне»,представники інформаційного порталу «Подгородное.in.ua»,працівники міської ради та журналісти.

Головним у цій бесіді,виявився лікар-хірург,який започаткував наші базові знання про першу медичну допомогу.

Учасники були активно налаштовані і мали багато запитань до лікаря.Згодом,ми знову згадали про всі можливі ситуації ,які можуть статися в наш неспокійний час.Тобто:напади епілепсії та, як з ними діяти,про вивихи,переломи,як зупинити кровотечу,що потрібно мати в аптечці та, які ліки використовувати у шоковому стані хворого.

Тож дивлячись, на нинішню ситуацію в державі,ми можемо сказати,що не тільки зобов’язані рятувати нашу країну,а й надавати допомогу тим,хто боронячи її потребує нашої медичної допомоги. Тому,з впевненістю можу сказати,що сьогоднішній день був проведений з великою користю. Тому що вчасно надана допомога—це реальний шанс врятувати людське життя. Пам’ятайте це!

LSH9WSqw8ec Врятуємо власними руками чуже життя

 

 

 

NYVWruNsBoo Врятуємо власними руками чуже життя

 

MwlUAgPP8L0 Врятуємо власними руками чуже життя

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *