Система Orphus
Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму

Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму

Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму 13 червня, ініціативна група «Твоє Підгородне»  розпочала акцію «Зроби Підгородне чистим». Стартом став суботник на зупинці, що знаходиться на перехресті вул. Центральної та вул. Шосейної.
Сотні листівок, об’яв було здерто зі стін зупинки, адже вона просто потопалВолонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спамуа у незаконній рекламі. Звісно на цій зупинці не залишилось жодної смітинки. Близько трьох годин волонтери трудились не покладаючи рук. Попередньо ініціативна група запрошувала прийняти участь у суботнику усіх жителів нашого міста. Волонтери підготували смачні гостинці:печиво, компот, але довелось пити та їсти усе самим.

Пересічні дуже дивувалися активності ,що відбувалась на зупинці. Деякі люди дякували, але знайшли і ті,що викрикували фразу: «Самі наклеїли, тепер знімають!» А на пропозицію допомогти всі відповідали, що зайняті або поспішають. Але ніщо не зруйнувало позитивного настрою «Твого Підгородного«

Активісти  пофарбували її у  жовто-зелений кольор. А також в планах — прибирання сусідньої зупинки біля «Укрпошти» у нашому місті. Ми закликаємо вас, дорогі жителі, сприяти благоустрою м. Підгородного і чекаємо вас на наступному суботнику, про який вже скоро вам повідомимо!

  Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму Волонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спамуВолонтерська акція по очистці Підгородного від паперового спаму

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *