Система Orphus

Водорослі стали головними носіями небезпечного вірусу

 

Фото з відкритих джерел Водорослі стали головними носіями небезпечного вірусу

Фото з відкритих джерел

Що спільне між людиною і мікроскопічною зеленою водоростю з міського ставка? Саме ця водорость може вражати нас страшним вірусом.

Одноклітинна водорость хлорелла – це неоднозначний,але дуже цінний організм. Виробляє він багато кисню щодо розмірів. З цієї водорості намагаються виробляти їжу для худоби, бо хлорела швидше зростає звичайних кормових рослин, а білка в ній реально більше, аніж в злаках. Хлорелла, як справжній «Мєрлін», ще й знімає втому, також зміцнює серцево-судинну систему, вміє рятувати від запалень, також пухлин. 

Вірус ACTV-1 ( Acanthocystis turfacea Chlorella Virus 1) , котрий вражає хлореллу і деякі споріднені її види, навряд чи міг з’явитися в наших тканинах з нізвідки. Напочатку вірус знайшли в мозкових тканинах мертвих людей, але вже потім,минувши час, він з’явився, навіть, серед мікроорганізмів, котрі живуть у гортані і ротовій порожнині людей,котрі стали пацієнтами психіатричних закладів. 

Узагалом, ідея, стосовно зараження вірусом людини, досить нова. Можливо, першою роботою, була стаття наших українських вчених, котра вийшла у світ два роки тому. Їм не далося виявити закономірність, у людей якого віку, статі, рівня достатку, був «зпійманий» цей вірус. Зате заражені ACTV -1 в середньому на 10% із завданнями справлялися набагато гірше, вони вимагали зорової уваги, а також «переключалися» з однієї мети на іншу .

Загалом, вплив цілком небезпечного вірусу на розумові здібності — невеликий,але він нашкодить всім. Проте варто погодитися з тим, що працівники прибережних підприємств, які постійно контактують з водою і водоростями, знаходяться в зоні ризику.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели