Система Orphus
Подгороднее

Водій-нелюд отримав по заслугах

Подгороднее

Фото з відкритих джерел

28 січня стався резонансний випадок у маршрутці 244 з автомобільними номерами АЕ1715АА. Водій цієї маршрутки став переможцем в номінації «Нелюд року».

Так-так, він порушив права споживача, а найстрашніше права дитини, принизивши її гідність. Сьогодні, 6 лютого, нам стало відомо, що 2 лютого його було звільнено з займаної посади. Він отримав по заслугах!

Конфлікт між дитиною та водієм стався через те, що він порушив двічі її права, заборонивши їй їхати безкоштовно за законом, коли вона показала єдиний квиток, і назвав її «соплячкой» та «отброском».

Також водій порушив правила перевезення пасажирів, бо автосалон був переповнений, а сам він за кермом розмовляв по телефону. Тож, чи гідний дійсно він працювати водієм громадського транспорту?

Ми ще раз наголошуємо на тому, що свої права потрібно відстоювати. Звертатись до всіх потрібних інстанцій: Авто-транспортного підприємства, організацій з захисту прав споживачів, департаменту транспорту у області чи районі — не тільки можна, а й необхідно. І кожного разу обов’язково контролювати ці органи.

Цього водія покарали за скоєне майже насильство, бо потерпіла не мовчала, вона діяла! Дійте й ви! Не дозволяйте вашому кривднику-водію продовжувати ображати вас, адже завтра жертвою може стати хтось із ваших рідних. Якщо ваші права порушили — негайно звертайтеся до редакції нашого сайту! Ми допоможемо вам їх захистити!

Також читайте, чи буде покарано водія-нелюда?

Новини від партнерів

   • Николай

    да уверен,я с ним сегодня ехал около 9.00 с Подгородного,правда теперь он работает на маршруте 238.

   • Николай

    правильное Вы дело делаете,нужно ставить хамов-маршрутчиков на место!я езжу очень часто и очень часто наблюдаю грубость и хамство со стороны водителей маршрутного такси

     • Николай

      просто скажите,что Вы ничего не решаете,а сайт создан для рекламы.И не хотите понять или поняли,но ничего не можете сделать,а того водителя просто пересадили на другой маршрут и он возит того же ребенка,которого унизил

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *