Система Orphus
Помощь воинам из АТО

Воїнам з АТО готові допомогти

Помощь воинам из АТО19-23 січня 2015 року у приміщенні консультативно-діагностичного поліклінічного відділення «Центру мікрохірургії ока» за адресою м.Київ, вул. Метробудівська,12  буде відбуватися прийом хворих, що потребують протезування на очах.

Прийом буде проводити відомий в Латвії спеціаліст з виготовлення протезів ока доктор Валдіс Валтерс.

Доктор Валтерс – керівник єдиної у країнах Прибалтики «Лабораторії протезування ока Валтера».

За підтримки Фонду «Допомога Україні в Латвії», Міжнародного благодійного фонду «Реабілітаційний центр «Шпиталь Майдану», ГО «Патріотичний Рух України», ГО «Медіки та волонтери «Майдану», кафедри офтальмології НМАПО ім. Шупика та Київської міської клінічної офтальмологічної лікарні «Центр мікрохірургії ока» протягом тижня (з 19.01 до 23.01 2015 р.) доктор Валтерс безкоштовно буде консультувати бійців АТО, що втратили око під час бойових дій.

Доктор Валтерс готовий забезпечити тридцяти пораненим бійцям безкоштовне встановлення високоякісних протезів із креолітного скла та ще тридцяти бійцям – встановлення тимчасових протезів. П’ять бійців, які потребують складної пластики орбіти, будуть забезпечені безкоштовними ектопротезами безпосередньо у клініці доктора Валтерса в Латвії.

Попередній запис на консультацію проводиться за телефоном (044)408-29-88 з 29 грудня 2014 року до 16 січня 2015 року. Також ви можете записатися через форму на нашому сайті http://цмхо.com.ua/zapis.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *