Система Orphus
город Подгороднее

Візит десантної бригади до Підгородного

город Подгороднее31. 10. у Будинку культури (вул. Центральна 44) відбулася зустріч із військовослужбовцями Окремої 25-ї повітряно — десантної бригади. 

В першу чергу хочеться подякувати Савчук Галині Василівні за організацію Громадської вітальні.

Висловлюємо ВЕЛИЧЕЗНУ подяку районному Будинку дитячої творчості. Його творчій колектив дуже допоміг нам в організації культурної програми для хлопців. Талановиті дітки підготували для героїв вітальний концерт, підписали листівки та виготовили паперових голубів, які були вручені військовим в кінці зустрічі. Також дітки поділилися з нами своїми малюнками для прикрашання зали. Дякуємо Равшановій Юлії та її діткам, які прийшли на зустріч з цілим пакетом подарунків, сказавши, що весь вечір попереднього дня вони виготовляли їх власними руками аби вручити героям. Ці дитячі вироби ми також віддали хлопцям наприкінці вечора. Дякуємо гурту «Вертеп», які зарядили патріотичним настроєм всю залу. Активістка ініціативної групи «Твоє Підгородне» Анастасія Кузьміна прочитала хлопцям вірш Павла Тичини «Я стверджуюсь. Я утверждаюсь». Настя дуже хвилювалася, але у неї все чудово вийшло.

І звичайно ж, ДЯКУЄМО нашим Героям за те, що вони є. За те, що захищають нас, ризикуючи власним життям. Нехай Бог береже Вас, наші любі. Повертайтесь живими!

город Подгороднее

 

город Подгороднее

 

город Подгороднее

 

город Подгороднее

 

город Подгороднее

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели