Система Orphus

Виведення із тіні міжобласних автобусних перевезень

Дж.: http://brdo.com.ua

Нещодавно уряд схвалив зміни до постанови №1081. В них йдеться про те, що є підготовлені спільно з експертами BRDO зміни, які лібералізують ринок міжобласних автобусних перевезень та в свою чергу виведуть його з тіні.

Внаслідок того, що автобуси неналежного стану травмуються та є летальні випадки. Через небезпечність автобусів, крім пасажирів під удар потрапляють ще й пішоходи, автівки, та і увесь транспорт, що їде дорогою поруч. Дана небезпека нічим не виправдана, адже більшість ринку в тіні, тож чесний бізнес не може заробляти. 

Відповідно до чинної  системи конкурсів на маршрути, перевізник-переможець відчуває себе монополістом на 3-5 років. З іншого боку, офіційні перевізники не встигають реагувати на швидкі зміни пасажиропотоків, однак тут як тут  встигають підлаштуватися нелегали для заробітку.

Зміни в постанові дадуть лібералізацію ринку — зникне обмеження на кількості маршрутних рейсів, формуватимуться маршрути відповідно за  ініціативи заявника. В свою чергу органи місцевого самоврядування зможуть замовляти послуги з перевезень, тобто за визначеними ними тарифами організувати перевезення соціально незахищених верств.

 

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *