Система Orphus

Вітаємо переможців конкурсу

Дж.: https://www.google.com.ua

Нещодавно завершився   творчий  конкурс, який заснований  Правлінням Дніпропетровської обласної організації Національної спілки журналістів України з метою підвищення майстерності журналістів та вдосконалення професійного рівня молодих колег.

Крім того, даний конкурс проводився  для модернізації принципів демократичної преси в суспільстві, утвердження морально-етичних і правових норм діяльності ЗМІ,  виховання патріотизму, духовності суспільства, встановлення принципів толерантності та міжнаціональної злагоди в суспільстві, а також формування позитивного іміджу Дніпропетровщини.

Результати проведення даного конкурсу приводимо нижче за номінаціями.

Номінація «Краща журналістська робота року» ім. Олександри Дем’яненко:

Переможець: — М.В.Крамаренко, кореспондент щотижневика «Домашняя газета», за роботу «Свобода – самая большая ценность, и никому не дано право её у нас отбирать!», м. Кривий Ріг.

Лауреати:  

  • О.В. Лимар, кореспондент газети «Проспект Трубників», за роботу «Децентралізація опалення: великий досвід маленького міста», м. Нікополь;
  • Н.А. Чешенко,  кореспондент Всеукраїнського тижневика «Вісник шахтаря», за роботу  «Городская квартира в сельской местности — это мечта!»,  м. Павлоград.

Номінація «Краща публіцистична робота року» ім. Аркадія Пальма:

Переможці:

  • О. Л. Журавель, автор та ведуча телепрограми «Злочин і покарання», 34-й телеканал, за цикл телепередач публіцистичного напрямку «Злочин та покарання»;
  • Г. М. Давиденко,  кореспондент газети «Фермер Придніпров’я», за роботу  «Хто зупинить «дорогу смерті»?

Лауреат: Т. Є. Мєліхова, за публікацію «Жизнь продолжается!» у культурологічному альманасі «Символ», м. Кривий Ріг.

Номінація «Люби і знай свій рідний край» ім. Павла Богуша:

Переможець: О. Г.  Каліновська, фахівець з інтерв’ювання КП «Дніпропетровська міська студія телебачення «ДніпроТВ», за цикл телевізійних фільмів «Генії міста».

 Лауреат: М. М. Ковтун, головний редактор газети профспілок Дніпропетровської області «Позиция», за роботу  «Твори себя, твори в себе, твори собой!»

Спеціальний диплом журі:

Колектив редакції газети «Проспект Трубників» — за  проект «Історія однієї вулиці», м. Нікополь.   

Номінація «Журналістське розслідування»:

Переможець: М. М. Нечипоренко, кореспондент газети «Фермер Придніпров’я», за цикл публікацій щодо рейдерства в  земельній сфері.

Лауреат: Т. П. Радзієвська, позаштатний кореспондент газети «Событие», за роботу  «Договор пожизненного содержания. Выход или западня», м. Кам’янське.

Номінація «Гострослів»:

Лауреат: В. Г. Климентьєв, за народний фейлетон  «ПОГОДНАЯ АНОМАЛИЯ, или Кто-кто, а мухи в отличие от синоптиков в прогнозе погоды никогда не ошибаются…».

Номінація «Журналістський дебют» ім. Миколи Шутя:

Лауреат: В. Білик, позаштатний кореспондент газети «Проспект Трубників»,  за роботу  «Первая солнечная станция в Никополе начала поставку электроэнергии», м. Нікополь.

Номінація «Юнкор»:

Лауреат: В. Журавська, учениця 11-А класу гімназії №91, за роботу «Как дружбу виртуальную я превратила в реальную», у щотижневику «Домашняя газета», м. Кривий Ріг.

Номінація «Патріот рідного краю»:

Лауреати:

  • І. Є. Бугайова, завідувачка музею «Літературно-мистецьке Криворіжжя», за роботу «Етюди про сімейне коло, або Родинний код» у культурологічному альманасі «Символ», м. Кривий Ріг;
  • І. В. Кадченко, кореспондент газети «Зоря», за роботу «Слово на стене»;
  • О. М. Козленко, кореспондент газети «Вісник», за роботу «Україною на велосипеді та хист до живої природи», смт Широке;
  • І. Шеремет, за роботи  «Петриківка.ОТГ» та «Петриківка.Опорна школа» із циклу «Тема дня», на обласному радіо філії ПАТ «НСТУ» «Дніпровська регіональна дирекція»;
  • С. А. Коваленко, редактор та ведуча телепрограм ОО НПГУ ЗД, заступник редактора газети «Лава», за роботу «Александр Савченко – защитник Украины из Краснодара», м. Павлоград.

Лауреати творчого конкурсу на здобуття премії ім. Рема Суворова «Краща журналістська робота на військово-патріотичну тематику»:

  • В.К.Коврига, кореспондент газети «Позиция», за  документально-художній нарис «Есть такая профессия – Родину защищать»;
  • І. С. Ситнік, головний редактор районної газети «Степова зоря», за роботу «Врятуватися від кулі та не втратити віри…»;
  • Н. С. Абросимова,  за книгу «Я памятник себе…»;
  • Авторський колектив документального фільму  «Громадянський подвиг жителів Дніпропетровщини в подіях АТО»,  КП «Дніпропетровська міська студія телебачення «ДніпроТВ»

Лауреат  спеціальної премії сім’ї Суворових: Колектив авторів книги «Солдати миру на «чужій війні».

Номінація «Вірність професії»:

Лауреати:

  • Л. М. Тіміргалєєва,  ветеран журналістики Дніпропетровщини, м. Кривий Ріг;
  • С. О. Азаркін, голова ГО «Асоціація спортивних журналістів Кривбасу», м. Кривий Ріг;
  • В. К. Базарянінов, керівник  прес-центру профспілки  «Металістів» ДМК, м. Кам’янське.

Вітаємо всіх! Творчих Вам успіхів та натхнення!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели