Система Orphus
Юбилейный поселковый голова

Вітання Ювілейного селищного голови з нагоди 24-ої річниці Незалежності та Дня Державного Прапора України

фото з сайту dnuvilsel.dp.gov.ua

Шановні Ювілейчани!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і 24-ю річницею Незалежності України – святами, які втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення, святами пам’яті та вшанування декількох поколінь наших пращурів, їх боротьби за наше життя в соборній суверенній Україні.
І сьогодні  ми виборюємо право на незалежність, на власну думку та на мирне майбутнє, стоїмо перед обличчям ворога, який щоденно зазіхає на територіальну цілісність нашої держави!
Ми всі уболіваємо за долю рідної країни. Кожний з нас палає прагненням допомогти Героям, які ризикують власним життям за наше спільне майбутнє та тим, хто за скрутних обставин змушений сьогодні залишати свої домівки та їхати до інших міст.
Ми створюємо нову історію, стоїмо на порозі великих змін як в нашій країні, так і у наших серцях, загартовуємо наш дух, виховуємо повагу до Батьківщини, Прапора та Незалежності
.
Бажаю вам і вашим рідним миру, спокою, злагоди, довгих і плідних років життя заради щасливого майбутнього вільної, незалежної, квітучої України та її народу!

Зі Святами!

Слава Україні!

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели