Система Orphus

Виставка «Мистецтво жіночого оргазму» в м.Києві

Виставка «Мистецтво жіночого оргазму» включає картини, скульптури, фотографії, розпису на тарілках, які  присвячені інтимній темі жіночого оргазму. Більше 15 сучасних українських художників в рамках даного проекту з різних сторін досліджують жіночність, сексуальність, любов, а також  насолоду.

Куратор даної виставки — Лілія Чавага, яка також готує серію робіт на цю надзвичайно важливу тему. Відвідати виставку можна з 6 по 17 грудня в просторі «Арт ЦУМ».

Лілія Чавага, художниця, куратор виставки

Крім того, є статистичні дані в цій галузі. Durex провів дослідження, результати якого показали — 2/3 жінок не завжди відчувають оргазм під час сексу, але не дивлячись на ці страхітливі цифри, 95% опитаних повідомили, що їх цілком влаштовує регулярну відсутність сексуальної розрядки. Це суперечливі дані — явний показник того, що жіноче задоволення все ще часто сприймається як щось другорядне порівняно з чоловічим.

Для того, щоб змусити суспільство замислитися над даною проблемою і дати зрозуміти, що оргазми для всіх, Durex спільно зі Sky Art Foundation організовує виставку «Мистецтво жіночого оргазму». Оскільки оргазм впливає на загальне самопочуття жінки, знижує стрес, поліпшує сон і допомагає закоханим впоратися з напругою у відносинах, тому неможна ігнорувати дану проблему.

Велика частина виставки говорить про жінку, про дослідження в пізнанні свого тіла, ідентифікації власної жіночності та сексуальності, прийнятті себе, а також потреби в любові і насолоді, задоволенні. За допомогою різних медіа розкривати дані теми будуть Марія Куликовська, Аліна Заманова, Юля Бєляєва, Маша Шубіна, Юлія Полякова, Ніна Мурашкіна, Тетяна Малиновська і Kinder Album. Крім того, плануються проекти, які піднімають соціальні аспекти питання. Це роботи Даші Бубен і Валерії Ліхачової.

Ніна Мурашкина, художниця, арт-куратор, перформер

Також на виставці буде і чоловічий погляд — у відвертих роботах Юрія Коваля, Анатолія Бєлова і Микити Кравцова, адже це і чоловіча проблема в тому числі: задовольнити емоційну потребу жінок за рахунок підвищення насолоди від сексу…

Аліна Заманова, художниця, фешн-іллюстратор, дизайнер

Психологи та лікарі довели, що оргазм дозволяє жінкам довше виглядати молодше, покращує сон, настрій, є профілактикою депресій і неврозів, підвищує імунітет, зрештою, це просто приємно.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *