Система Orphus

Викажи свою позицію — підпиши петицію

72299Викажи свою позицію - підпиши петиціюШановні громадяни!

Дніпропетровська обласна організація (ДОГО) «Дніпропетровський координаційно-експертний центр з питань регуляторної політики» («ДКЕЦРП») підняла питання щодо   всіх нюансів прийняття та порушення нового закону про підвищення цін на маршруті послуги.

Експерти громадської організації вважають, що головним порушенням, яке допустили при ухваленні цього закону, було те, що розробниками не був дотриманий належний термін його розгляду — термін «аналізу регуляторного впливу». Розгляд же повиннен був тривати не менше 1 місяця, протягом якого повинні були прийматися зауваження і скарги. Але документ набув чинності 21 травня, тобто реального обговорення не відбулося, так як місяць не закінчився. З цього випливає, що обгрунтування підвищення тарифів відсутні.

На сьогодні експерти відправили зауваженні з даної теми відповідним органам влади, але відповіді не надійшло. Представники даної організації обіцяють надалі звертатися до прокуратури, інспекції з контролю над цінами і т.д., і вимагати повторного розгляду, залучати ЗМІ та громадські організації до цієї проблеми.

Подальшими кроками представники громадської організації бачать  необхідність підписання петиції щодо переогляду рішення про підвищення цін на проїзд в маршрутних таксі.

Тож шановні небайдужі громадяни просимо Вас підписатися під петицією

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *