Система Orphus
Подгороднее

Відношення молоді Підгородного до закриття кафе «Акація»

Подгороднее

Фото з відкритих джерел

3 березня жителям міста Підгородного стало відомо, що «славнозвісне» кафе «Акація» зачиняється! (Хоча вже кажуть, що кафе скоро знову відчиниться.) Та все ж, як це відобразиться на нашому місті? Де ж тепер будуть неповнолітні купувати алкоголь? Як на це відреагувало суспільство? Це ви зможете дізнатися у цій статті!

Неодноразово у кафе «Акація» порушували законодавство України, я б сказала, систематично. А в чому саме? Дивне насправді питання. Адже у статті 153 Закона України від 19.12.1995 року 481/95- ВР «Про державне регулювання виробництва та обороту спирту етилового, коньячного та плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів» заборонено продаж усього вище перерахованого неповнолітнім особам. А ось відвідувачі цього кафе у відкриту говорять, що алкоголь дітям там продають! Тож,цілком доречно вважати,що насправді цей заклад недаремно зачинився. Так вважають дорослі, тверезо думаючі люди. І навіть говорять, що це давно вже мало статись.

Але є і негативна сторона закриття «Акації»: де ж тепер відпочиватиме на вихідних молодь Підгородного? Дійсно, адже ввечері відпочити підгородняни не мають іншого способу. І що ж робити? Можливо, треба почати діяти і зробити жителям усе можливе, щоб у Підгородному з’явився культурний клуб чи кафе?

Напевно ви спитаєте: «Чим не догодила «Акація»?»

Хоч це і не дуже відповідає нормам етикету, та все ж я відповім питанням на питання: вас влаштовували вічні скандали бійки або те, що ваші діти повертались додому п’яні та з сигаретою у роті? Якщо так — можете ,звісно, вийти на мітинг проти зачинення «Акації». Але… Подумайте, хіба можна віддати майбутнє міста та країни у руки алкоголіка? Вибачте, але навряд це до користі приведе! А що ж з цього приводу думає саме майбутнє покоління. Думки розділились.

Багато підлітків уже другий день ходять понуреними та сумними. Один із них відкрив нашим журналістам своє відношення до закриття закладу:» Я негативно отношусь к закрытию «Акации». Теперь, где нам собираться и гулять с друзьями?» Це були слова, повні відчаю…

Другий навіть знайшов вихід із неприємної для нього ситуації:»Тепер мені доведеться ночами грати в Доту,»- відповів він.

І що тримає цих, ще дітей, у такому місці? І на це питання знайшлась відповідь:»А де ще нам бухать?» Ха, дійсно!…

«Неможливо виростити повноцінну людину без виховання в ній почуття Прекрасного»- Р. Тагор. А чи повноцінна Ви людина? А Ваші діти? Почуття прекрасного — це не почуття, що підштовхують піти за пляшкою алкогольного напою. 

Та є у Підгородному і та молодь,яка зі сторони спостерігала цю деградацію і розуміє важливість закриття «Акації».

» У меня хорошее отношение к ее закрытию, потому что станет меньше драк, гулек нездоровых, пьянок и тому подобного. Я знаю, что там устраивали много «стрелок» ,в ходе которых происходили кражи,избиения, курточки рвали в конце-концов.»-  відповіла жителька Підгородного.

Ще один коментар, який доводить доречність закриття кафе:» Я дуже рада закриттю Акації. Тому що від неї користі — нуль. Буде менше криміналу,скоєного у нетверезому стані неповнолітніми. «

Житель міста повідомив:» Было не очень приятно наблюдать, как две 16- летние девчонки выдерают друг-другу волосы. Драка девушек — вообще ужасающая картина.»

Що буде далі з кафе «Акація» стане зрозуміло через деякий час.

Новини від партнерів

  1. Анна

    Я конечно все понимаю, закрытие «Акации» — это хорошая новость, но теперь появляется другой вопрос: «А куда же эти подростки будут девать свою энергию, а некоторые агрессию?». Лучше бы попытались открыть какое-то другое заведение, которое бы пользовалось популярностью, но без алкоголя. Уютную кофейню какую-то, пиццерию, кальянную. Обычное культурное место, где можно посидеть с друзьями вечером. Такое ощущение, что у нас в городе никогда не будет такого места.

    • Катерина Соколова

      Полностью с вами согласна на счет кофейни. Это намного лучший вариант, нежели Акация.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели