Система Orphus
Мужские и женские сны

Відмінність чоловічих від жіночих снів

Мужские и женские сны

фото з відкритих джерел

Британські учені Університету Суонсі стверджують, що сни у дівчаток та хлопчиків з 3 років починаються різнитися між собою. Причому, вони стверджують, що у жіночих сновидіннях більше емоцій, а у чоловічих – агресії.

Експерти, аби дізнатися що кому сниться, дослідили 100 тис. снів жінок і чоловіків.
Вони вияснили, що у жіночих снах зазвичай з’являються люди, котрих вони добре знають у реальному житті. Натомість у снах чоловіків з’являються автомобілі, зброя, насильство та еротика.

Сюжет більшості чоловічих снів розгортається назовні виходячи з закритого будинку, притому як жіночі розвиваються всередині приміщення.

Представникам обох статей сниться секс, але кожному по-різному. Цьому існує ряд пояснень, наприклад, психолог Дж. Паркер говорить, що еротичні сни у жінок більш романтичні, в них багато ніжності ,поцілунків і тд. Такі сни у жінок набагато детальніші, аніж у чоловіків, вони здатні помітити у що вдягнені їх партнери, яке обличчя у нього.

Дослідник К.Холл з’ясував, що в чоловічих снах, кожен третій персонаж – агресивна особа. Обґрунтував своє твердження він таким чином: чоловіки мають вищий рівень тестостерону ніж у жінок, котрий змушує думати представників сильної статі про секс та насилля. Проте сни у жінок не завжди приємні і спокійні. Жінки частіше аніж чоловіки бачать кошмари.

Між іншим, у Кіото науковці не так і давно розробили систему МРТ – інтерпретації та сканування. Ця система спостереження за мозковою активністю людини, котра спить. Вона з точністю до 60% визначає, що сниться людині.

Новини від партнерів

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Перейти к верхней панели